NEDEN ASSIST

Neden Egepen Deceuninck Assist

Müşterilerin sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözmek için tasarlanan Egepen Deceuninck Assist, en üst seviye bir hizmet standardı sunuyor. Profesyonel ekiplerden oluşan teknik bayi servisleri, tüketicilerin sorunlarını zahmetsiz bir şekilde çözüyor, yaşanılabilecek sorunlarla ilgili önceden önlem alıyor.

Egepen Deceuninck Assist sayesinde Türkiye’nin her bölgesine açılan teknik servis bayi ağıyla hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkıyor. Kullanıcılar, Egepen Deceuninck Assist’le birlikte PVC ürünlerinde yaşadıkları sorunlarla profesyonel ekiplerimizle doğrudan iletişime geçebiliyor, sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözebiliyor. PVC ürünlerle ilgili yaşanılan sıkıntıların çözümünün yanı sıra, sağlıklı kullanım bilgileri de Egepen Deceuninck Assist projesi kapsamında kullanıcılara anlatılıyor.

Kullanıcılarımız ayrıca teknik servis hizmeti aldıktan sonra değerlendirmelerini, teknik servis personeli aracılığıyla Egepen Deceuninck’e aktarıyor. Karşılıklı ilişkiye dayanan bu iletişim süreci kapsamında Egepen Deceuninck, kullanıcılarının şikayet ve dileklerini anında değerlendirerek, hızlı aksiyon alıyor ve yaşanılabilecek başka problemlere set çekiyor. Egepen Deceuninck’in en önemli prensiplerinden birisi olan müşteri memnuniyeti, bu uygulamayla birlikte bir adım ileri taşınıyor.

En Yakın Assist Bayi
Mevcut Konumunu Kullan
veya
NEDEN ASSIST

Müşterilerin sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözmek için tasarlanan Egepen Deceuninck Assist, en üst seviye bir hizmet standardı sunuyor...

SIKÇA SORULAN SORULAR

Profesyonel ekiplerden oluşan teknik bayi servisleri, tüketicilerin sorunlarını zahmetsiz bir şekilde çözüyor...

MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

Her türlü sorunuz, yardım ve yetkili servis talepleriniz için, 0850 399 0 399‘u tuşlamanız yeterli...